Vysoušeč rukou Machflow, bílá

Kód: 10390149
EKO
10 889 Kč 8 999 Kč bez DPH
Odesíláme 25. 6. 2024
Možnosti doručení

Ekonomické řešení pro toalety, spuštění pohybovými senzory, nastavení regulace výkonu, automatické vypnutí, nevytváří odpad, jednoduchá instalace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horkovzdušný vysoušeč rukou Machflow je ekonomicky výhodným řešením pro toalety s vysokou návštěvností. Již při 200 použití během jednoho dne ušetříte oproti papírovým utěrkám asi 1290 Kč.


Jak vysoušeč funguje a jak jej využívat?

Přístroj je vybaven pohybovými senzory a při vložení mokrých rukou se automaticky spustí. Není tedy vyžadováno žádné manuální ovládání. Vysoušení rukou zajišťuje teplý proud vzduchu, který vychází z trysky. Ta fouká vzduch s rychlostí 56 m/s. Hlučnost tohoto přístroje při plném výkonu je 60 dB.

Tento typ vysoušeče nabízí regulaci rychlosti vzduchu, kterou si lze stejně jako vzdálenost snímání dlaní nastavit pomocí potenciometrů pod krytem. Nastavení regulace výkonu ovlivní také hlučnost přístroje.

V případě nepřetržitého provozu se zařízení po 60 sekundách z bezpečnostních důvodů automaticky vypne.


Praktický i k životnímu prostředí

Merida TOP je dostatečně odolný proti mechanickému poškození. Konstrukce je vyrobena z kovu a je tedy velmi pevná. Vysoušeč dodáváme ve třech barevných provedeních. V bílé, stříbrné a nerezové barvě

Vysoušeč je šetrný i k životnímu prostředí. Disponuje příkonem pouhých 1150 W a pokud nezaznamená po dobu 3 sekund žádný pohyb, automaticky se vypne. Tím pomáhá šetřit energii. Navíc se při jeho používání vyhnete papírovým ubrouskům a nebudete tak vytvářet žádný nadbytečný odpad.


Jednoduchá údržba

Vysoušeč je určen k zavěšení na stěnu. Součástí balení je základní vybavení pro instalaci, jako jsou hmoždinky či samořezné šrouby.

Údržba přístroje je velmi jednoduchá. Stačí jej pouze přetřít vlhkým hadříkem. Při pravidelné údržbě a průměrném použití 400x denně je životnost přístroje odhadována zhruba na 8 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horkovzdušné vysoušeče rukou
Hmotnost: 5.94 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Šířka: 21,3 cm
Hloubka: 17 cm
Výška: 33 cm
Frekvence: 50/60 Hz
Krytí: IP23
Materiál krytu: nerezová ocel
Maximální proudový odběr: 4,8 A
Maximální průtok vzduchu: 52 l/s
Použití: veřejné toalety
Maximální proud vzduchu: 87 m/s
Příkon: 420 W
Třída elektrické ochrany: I. (ochranný vodič)
Typ motoru: sériový komutátorový AC
Vstupní napětí: AC 220-240 V
Maximální výkon motoru: 1100 W
Způsob spuštění: automaticky
Způsob upevnění: nástěnný
barva: bílá
nazev: 7508

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: