Podnož stolů s výškovým nastavením OfficeTech 4, šedá

Kód: 40600019
13 309 Kč 10 999 Kč bez DPH
Odesíláme dnes (>20 ks)
Možnosti doručení
Podnož stolu s výškovým nastavením, výška 58-123 cm, pro desky s délkou 120-200 cm a hloubkou 60-80 cm, duální motor, ovládací panel, 3 paměťové sloty, rychlost zdvihu 38 mm/s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podnož OfficeTech 4 pro výškově nastavitelné stoly OfficeTech D

Pokukujete po nových způsobech, jak si u počítače dopřát pohodlí a ještě u toho udělat něco pro své zdraví? V tom případě zpozorněte – polohovací stoly OfficeTech jsou skvělá ergonomická vychytávka, se kterou už vás kancelářská rutina nezdeptá!

Podnož OfficeTech 4 tvoří základ výškově nastavitelných stolů řady OfficeTech D.

Vyzrajte na nudu i ztuhlost

Dlouhé sezení není žádný med. Pokud vám nikdy nepřivodilo bolavá záda, ztuhlou šíji nebo mrzutou náladu, gratulujeme – umíte sedět lépe než většina z nás. Nejlepší obrana, kterou známe, je pořádná kancelářská židle a střídání poloh, díky kterému zůstanete svěží a aspoň trošku si zacvičíte. No a u těchto kancelářských stolů je to otázka jediného kliknutí.

Kovová podnož má variabilní délku 110–190 cm a šířku 68 cm, což zaručí skvělou stabilitu. Napájení řeší kabel do klasické 230V zásuvky.

Balení obsahuje pouze samotnou podnož s příslušenstvím a montážním materiálem. Doplníte ji libovolnou deskou s rozměry od 120 × 60 do 200 × 80 cm.

Proč vybrat právě podnož OfficeTech 4?

Řada OfficeTech D představuje špičku mezi výškově nastavitelnými stoly. Díky 2 výkonným motorům a obzvláště širokému rozsahu nastavení se vám u něj bude skvěle pracovat vestoje, na kancelářské židli, ale klidně i na pohovce. Samozřejmostí jsou paměťové sloty, režim Activity a antikolizní systém. Podívejme se na tyto funkce zblízka!

Paměťové sloty

Do paměti si můžete uložit až 3 oblíbené výšky a pak se k nim vrátit jediným stiskem tlačítka.

Aktuální polohu uložíte stisknutím „M“ a následně čísla 1–3. Samotným stiskem čísla pak stůl pošlete do příslušné polohy, kterou jste si uložili.

Antikolizní systém

Když stůl při sjíždění do nižší polohy narazí na odpor (např. područku zasunuté židle), zastaví se. Nemusíte se tak bát poškození nábytku nebo spadnutí věcí ze stolu.

Dlouhým podržením obou šipek zároveň se dostanete k nastavení. Na výběr máte z několika stupňů citlivosti, případně tuto funkci můžete úplně vypnout.

Režim Activity

Další vychytávkou je možnost pravidelných upomínek na změnu polohy.

Stačí stisknout „A“ a šipkami nastavit časový interval (nebo nechat výchozích 45 minut). Až tento čas uběhne, stůl vám dá zvukový signál: Vstávat a cvičit. Vaše tělo vám poděkuje!

Čím si vás tento typ podnože získá?

  • Vhodná pro desky s délkou 120–200 cm a hloubkou 60–80 cm
  • Rozsah výškového nastavení 58–123 cm
  • Rychlost zdvihu 38 mm/s
  • Nosnost při rovnoměrném zatížení až 100 kg
  • 3 paměťové sloty
  • Režim "activity" (upomínky)
  • Robustní, stabilní konstrukce
  • Více barevných provedení

Tak pojďte ergonomii naproti! Stoly OfficeTech vám dovezeme zdarma a přibalíme k nim i extra záruku – rovnou 10 let. A kdybyste si s čímkoli nevěděli rady, nestyďte se nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výškově nastavitelné stoly
Hmotnost: 35.6 kg
Barva: šedá
Záruka: 10 let
Hloubka: 68 cm
Minimální délka: 110 cm
Maximální délka: 190 cm
Minimální výška: 58 cm
Maximální výška: 123 cm
Počet motorů: 2
Rozsah výškového nastavení: 65 cm
Rychlost zdvihu: 38 mm/s
Typ výškově nastavitelného stolu: OfficeTech D
Typ zdvihu: s antikolizním systémem
Způsob ovládání: mechanické tlačítkové
barva: šedá
nazev: 14384

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: