Dlažba Fortelock Invisible, vzor hadí kůže, žlutá

Kód: 10210166
1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Odesíláme do 5. 8. 2024
Možnosti doručení

Skládací gumová podlaha se systémem skrytých zámků, díky nimž podlaha působí jako jeden kus. Vhodná do komerčních, občanských, obytných i skladových prostor. Vzor hadí kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlažba Fortelock Invisible byla navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky každého uživatele. Tuto dlažbu se skrytým zámkem můžete zvolit do komerčních, občanských, obytných i skladových prostor.

  • speciálně navržený dezén, který usnadňuje čištění
  • perfektní zámkový systém, který pevně drží dlaždice při sobě
  • protiskluzný povrch
  • chemická odolnost
  • systém odvodných kanálků Air Flow, který brání zadržování vody pod podlahou a umožňuje jí větrat

Uvedená cena je za 1 m2. Při objednání 1 m2 obdržíte celkem 4 čtvercové kusy o rozměrech 46,8 x 46,8 x 0,67 cm.

Časté otázky

Jak se podlaha pokládá?

Podlahy Fortelock se skládají ze čtvercových kusů podobně jako puzzle. Vždy od vchodu směrem ke stěnám místnosti. K pokládce budete potřebovat pouze gumové kladívko a klasický nůž na koberce. Detailní návod k pokládce najdete v technickém listě.

Jsou podlahy Fortelock náročné na údržbu?

Podlahy nepotřebují žádnou speciální péči. Vystačíte si s vodou, běžným saponátem a mopem. Pokud se vám nějaká část znečistí natolik, že již nepůjde očistit, můžete ji jednoduše vyměnit za novou.

Na jaký povrch můžu podlahy Fortelock položit?

Podlahy jsou vhodné pro všechny rovné podklady jakékoliv tvrdosti, které nemají výrazné nerovnosti. V případě velkých nerovností je potřeba povrch před položením vyrovnat například samonivelačním nátěrem. Díry a praskliny můžete vyplnit například tmelem.

Je potřeba podlahu podlepit?

Ve většině případů ne. Výjimkou jsou místa, kde je podlaha vystavena velkým teplotním výkyvům. Typicky přímé sluneční záření. Nebo v případě, že je podlaha dlouhodobě vystavena vlhkosti a vodě.

Jak se podlaha zakončuje?

Jednotlivé dlaždice můžete odříznout pomocí klasického nože na koberce. U všech pevných bariér, typicky stěn, je potřeba nechat mezeru minimálně 5 mm. Ty můžete vyplnit tmelem. Při vstupech a vjezdech se podlaha ukončuje pomocí nájezdů a rohů, které můžete zakoupit ke každému typu podlah.

Kolik m2 mám objednat navíc/do rezervy?

Pro standardní místnosti ve tvaru čtverce či obdélníku byste měli počítat s rezervou alespoň 8 % z celkového rozměru místnosti. U nestandardních tvarů místností s rezervou alespoň 12 % z celkového rozměru místnosti.

Jak podlaha snáší vlhkost?

Spoje mezi jednotlivými dlaždicemi jsou natolik těsné, že téměř nepropustí žádnou kapalinu – např. vodu či olej. Pokud se však přeci jen kapalina dostane do dlaždic, pak se díky systému AirFlow rychle sama odpaří. Systém AirFlow představují malé kanálky zespod každé dlaždice, které kapalinu odvedou až do rohu místnosti, kde se rychleji odpaří. Bez zápachu a rizika vzniku plísní.

Mohu položit podlahu i ven?

Tuto možnost nedoporučujeme, ale je to možné, pokud počítáte s možnými barevnými a objemovými změnami dlaždic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Invisible
Hmotnost: 6.8 kg
Barva: žlutá
Záruka: 5 let
Délka: 46,8 cm
Šířka: 46,8 cm
Materiál: 100 % PVC
Tloušťka: 0,67 cm
Vhodná pro: velkoobchod, maloobchod, kancelářské prostory, školy, fitness centra, šatny, sklady, výrobní haly, technické místnosti, sklepy, kotelny, garáže, dílny, podzemní garáže, autoservisy/pneuservisy, výstavy a veletrhy, stáje
barva: žlutá
nazev: 8354

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: