Dlažba Fortelock Industry, vzor penízky, šedá

Kód: 10210019
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Odesíláme 24. 7. 2024
Možnosti doručení

Skládací gumová podlaha do míst, která se vyznačují vysokou zátěží. Zejména ve sféře průmyslu, kde se velmi často používají. Ve vzoru penízků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fortelock Industry je řada pro nejvyšší zátěž. Je tvořena vysoce odolným homogenním materiálem 100 % PVC. Ze spodní strany je plná, díky tomu je vhodná do prostor s vysokým bodovým nebo dynamickým zatížením. Jedná se především o provozy, kde se používá těžká manipulační technika jako jsou vysokozdvižné nebo elektrické paletové vozíky.

Uvedená cena je za 1 m2. Při objednání 1 m2 obdržíte celkem 4 čtvercové kusy o rozměrech 51 x 51 x 0,7 cm.

Vyrábíme ji ve 3 vzorech: diamant, penízek a kůže.

Časté otázky

Jak se podlaha pokládá?

Podlahy Fortelock se skládají ze čtvercových kusů podobně jako puzzle. Vždy od vchodu směrem ke stěnám místnosti. K pokládce budete potřebovat pouze gumové kladívko a klasický nůž na koberce. Detailní návod k pokládce najdete v technickém listě.

Jsou podlahy Fortelock náročné na údržbu?

Podlahy nepotřebují žádnou speciální péči. Vystačíte si s vodou, běžným saponátem a mopem. Pokud se vám nějaká část znečistí natolik, že již nepůjde odstranit, můžete ji jednoduše vyměnit za novou.

Na jaký povrch můžu podlahy Fortelock položit?

Podlahy jsou vhodné pro všechny rovné podklady jakékoliv tvrdosti, které nemají výrazné nerovnosti. V případě velkých nerovností je potřeba povrch před položením vyrovnat například samonivelačním nátěrem. Díry a praskliny můžete vyplnit například tmelem.

Je potřeba podlahu podlepit?

Ve většině případech ne. Výjimkou jsou místa, kde je podlaha vystavena velkým teplotním výkyvům. Typicky přímé sluneční záření. Nebo v případě, že je podlaha dlouhodobě vystavena vlhkosti a vodě.

Jak se podlaha zakončuje?

Jednotlivé dlaždice můžete odříznout pomocí klasického nože na koberce. U všech pevných bariér, typicky stěn, je potřeba nechat mezeru minimálně 5 mm. Ty můžete vyplnit tmelem. Při vstupech a vjezdech se podlaha ukončuje pomocí nájezdů a rohů, které můžete zakoupit ke každému typu podlah.

Kolik m2 mám objednat navíc/do rezervy?

Pro standardní místnosti ve tvaru čtverce či obdélníku byste měli počítat s rezervou alespoň 8 % z celkového rozměru místnosti. U nestandardních tvarů místností s rezervou alespoň 12 % z celkového rozměru místnosti.

Jak podlaha snáší vlhkost?

Spoje mezi jednotlivými dlaždicemi jsou natolik těsné, že téměř nepropustí žádnou kapalinu – např. vodu či olej. Pokud se však přeci jen kapalina dostane do dlaždic, pak se díky systému AirFlow rychle sama odpaří. Systém AirFlow představují malé kanálky zespod každé dlaždice, které kapalinu odvedou až do rohu místnosti, kde se rychleji odpaří. Bez zápachu a rizika vzniku plísní.

Mohu položit podlahu i ven?

Tuto možnost nedoporučujeme, ale je to možné, pokud počítáte s možnými barevnými a objemovými změnami dlaždic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Industry
Hmotnost: 8.8 kg
Barva: šedá
Záruka: 5 let
Délka: 51 cm
Šířka: 51 cm
Materiál: 100 % PVC
Tloušťka: 0,7 cm
Typ vzoru: penízky
Vhodná pro: sklady, výrobní haly, podzemní garáže, autoservisy/pneuservisy, stáje
barva: šedá
nazev: 8241

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: