Dávkovač pěnového mýdla Merida ONE, bílá

Kód: 10390381
Udržitelné
1 814 Kč 1 499 Kč bez DPH
Odesíláme 27. 5. 2024
Možnosti doručení

Rozměry 27,5 × 15 × 9 cm (výška × šířka × hloubka), materiál ABS plast, automatické dávkování, bezkontaktní ovládání, napájení bateriemi, LED kontrolky, uzamykatelný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovač pěnového mýdla Merida ONE

Dávkovač pěnového mýdla Merida ONE nalezne své uplatnění především na frekventovaných místech, jakými jsou veřejné umývárny a toalety v nákupních centrech, školách, nemocnicích, úřadech či restauracích.

Mýdlo vám nadávkuje do dlaní pomocí přibližovacímu senzoru, díky kterému se nemusíte nijak dotýkat přístroje. Nabízí tak hygieničtější způsob mytí rukou.

Jeho konstrukce je vyrobená z ABS plastu a disponuje uzamykatelným krytem. Nemusíte se tedy obávat případných krádeží vložené náplně s mýdlem.

Přístroj napájí 4 baterie R14 nebo AC adaptér. Baterie ani adaptér nejsou součástí balení. Varovné LED kontrolky vám dají včas vědět, kdy je potřeba vyměnit baterie.

Množství mýdla v jedné dávce si můžete sami nastavit, a to mezi objemy 0,3 ml, 0,7 ml a 1 ml. V závislosti na tomto nastavení můžete získat přes 3300, 1400 nebo 1000 dávek pěnového mýdla.

Dávkovač musí být nainstalován v minimální vzdálenosti 130 mm od pracovní desky nebo umyvadla/dřezu.

Dávkovač pěnového mýdla Merida ONE


Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače mýdla
Hmotnost: 1.2 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Šířka: 15 cm
Hloubka: 9 cm
Výška: 27,5 cm
Typ mýdla: pěnové
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: