Bezdrátový parní mop Polti MOPPY WHITE, bílá

Kód: 10920267
3 871 Kč 3 199 Kč bez DPH
Odesíláme 30. 5. 2024 (2 ks)
Možnosti doručení

Parní mop s napařovací základnou, nastavitelná výška, doba nahřívání 10 s, indikátor distribuce páry, indikátor sanitace, objem zásobníku na vodu 0,7 l, příkon nabíjecí báze 1500 W, délka nabíjecího kabelu 1,8 m, bezdrátový systém s hygienickou bází, 4 utěrky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový parní mop Polti MOPPY WHITE

Čistota a dezinfekce v 5 krocích

Naplňte nádrž kohoutkovou vodou a během 10 vteřin je Moppy připraven k použití. Mikrovláknovou utěrku nahřejte v základně a pusťte se do čištění: návlek nahřátý horkou párou snadno zachytí a vyčistí veškerou špínu a bakterie.

Bezdrátový mop je neuvěřitelně lehký a flexibilní, takže se dostanete i do obtížně přístupných rohů a zákoutí. Přiložte mop znovu na nahřívací stanici a eliminujte tak 99,99% bakterií, virů a jejich zárodků.

Na všechny povrchy

Moppy si poradí se všemi povrchy (dlaždice, mramor, parkety) včetně vertikálních (stěny, dveře, kabinety). Díky velké čisticí desce trvá úklid podstatně kratší dobu.


Kompaktní a lehký

Moppy je kompaktní a lehoučký. Dokážete s ním snadno manipulovat i jednou rukou a díky ergonomicky tvarovanému nástavci se drží velice pohodlně. Dejte sbohem čvachtání a těžkým kýblům s vodou.

Bezdrátový ultralight mop z eloxovaného hliníku garantuje nejvyšší flexibilitu: teleskopický nástavec se plně přizpůsobí výšce osoby, zatímco 360° artikulace a široká čisticí plocha Vám pomohou dosáhnout i do těch nejzapeklitějších koutů v domácnosti.

Okamžitě suchá podlaha bez šmouh

Speciální utěrky z mikrovlákna v kombinaci s přírodní sílou páry rovnoměrně čistí a vysouší čištěnou plochu. Vyhnete se tak nepěkným a viditelným šmouhám.

Zvládne i hůře dostupná místa


Dokáže vydesinfikovat až 200 m² na jednu nádrž

Čisté a suché ruce

Nemusíte se ohýbat a ručně sundávat nebo nandávat utěrky na mop. Stačí umístit mop nad návlek a lehce zatlačit, tím se návlek sám připevní a Váš Moppy je připraven k použití. Při jeho sundávání stačí nohou sešlápnout štítek.

Chraňte svůj domov

Moppy promění obyčejnou kohoutkovou vodu v páru, pomocí které účinně čistíte bez chemických detergentů a tím chráníte sebe a své životní prostředí. Navíc s 0,7 litry vody dokážete vydezinfikovat až 200 metrů čtverečních, což je oproti tradičním čisticím přístrojům mnohem více.


Efektivita mikrovláken

Utěrky z mikrovláken jsou vysoce účinné k zachycení a udržení veškerých nečistot, bakterií a jejich zárodků ze všech povrchů i vertikálních ploch: jsou vyrobeny z odolných a flexibilních vláken, pro které je charakteristická vysoká savost.

Spolehlivě zachycuje prach

Moppy s pomocí elektrostatických návleků spolehlivě zachycuje i prach. Návlek díky svému partikulárnímu složení smete vlasy, chlupy i pavučiny.

Připevněte návlek na určené záchyty na desce mopu přes utěrku z mikrovláken a ihned můžete začít s efektivním úklidem. Flexibilní nástavec a velká široká čisticí plocha perfektně vyčistí všechny plochy během několika tahů.

Během několika tahů si poradí se všemi plochami


Ostatní informace

  • Nastavitelná výška 70-125 cm
  • Doba nahřívání 10 vteřin
  • Rozměr desky mopu 39 × 9 cm
  • Bezdrátový systém s hygienickou bází

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní mopy
Hmotnost: 4.5 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Délka: 41 cm
Hloubka: 21 cm
Výška: 98 cm
Délka napájecího kabelu: 180 cm
Indikátor distribuce páry: ano
Indikátor sanitace: ano
Náhradní utěrky: 4
Nastavitelná výška: ano
Objem zásobníku na vodu: 0,7 l
Příkon nabíjecí báze: 1500 W
Příslušenství: ano
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: