Bezdrátový bezbateriový zvonek do zásuvky, dosah 150m, learning code, bílá

Kód: 10450158
846 Kč 699 Kč bez DPH
Odesíláme do 9. 7. 2024
Možnosti doručení

Bezdrátový zvonek do zásuvky, dosah signálu až 150 m, nastavení hlasitosti, 58 melodií, tlačítko s krytem na jmenovku, funkce spárování, zvonkové tlačítko na principu dynama, 4 režimy zvonění: pouze zvonění, pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění a nepřetržité svícení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátové zvonky se staly součástí každé moderní domácnosti a firemního prostředí díky pestré škále funkcí, snadné instalaci a elegantního vzhledu.


Zapomeňte na vrtání!

Tento bezdrátový zvonek je vhodným řešením všude tam, kde klasický zvonek nelze nainstalovat. Největší předností tohoto typu zařízení je velmi snadná montáž.

Snadno jej uchytíte ke zdi pomocí samolepících podložek. Pokud jste i přesto příznivcem vrtání, poslouží vám montážní otvory, skrze které můžete zařízení k podkladu připevnit.

Narozdíl od klasických zvonků nemusíte montovat lišty na kabely ani nutně vrtat do zdi.

Přijímač s tlačítkem


Způsob napájení

Zvonkové tlačítko funguje na principu dynama, elektrický signál pro zvonění je vytvořen převodem mechanické energie stisknutím tlačítka. Není třeba se starat o výměnu baterií, zařízení se v provozu samo nabíjí. Pro nabití přijímače stačí zařízení zapojit do zásuvky.


Nespočet užitečných funkcí

Nesnášíte stereotypní „crr crrr“ vyzvánění? Tento model bezdrátového zvonku disponuje celkem 58 volitelnými melodiemi. Postará se tak o atraktivní zvukové rozeznění jak domácnosti, tak firemní vrátnice či recepce, kdykoli vás někdo navštíví.

Oceníte taktéž 4 režimy zvonění - pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění a nepřetržité svícení. Režim nepřetržitého svícení vám poslouží jako noční světýlko a posvítí vám za šera na cestu. Silná světelná signalizace je vhodná do hlučného prostředí nebo pro osoby se sluchovým postižením.

Nastavit si můžete také úroveň hlasitosti z pěti stupňů v rozmezí 25 až 85 decibelů.

Tlačítko disponuje stupněm krytí IP44, který se postará o vodotěsnou ochranu přístroje. Zařízení disponuje pamětí nastavení i při vytažení ze zásuvky nebo výpadku elektrické energie. Nemusíte se bát, že byste přišli o své nastavení spárování s tlačítkem.


Spáruje více zvonků do jedné skupiny

Další neocenitelnou funkcí, kterou tento zvonek disponuje, je možnost spárování zvonku s tlačítkem. Po zakoupení je třeba pomocí této funkce tlačítko spárovat s přijímačem a nebude tak docházet k rušení od okolních zvonků. Dané tlačítko bude spárováno pouze s vybraným přijímačem. K jednomu zvonku můžete připojit více tlačítek.


Jaké má tento produkt přednosti?

  • Tlačítko s principem dynama
  • Pohodlné režimy zvonění a široká škála vyzváněcích melodií
  • Nastavení hlasitosti melodie v rozmezí 25 až 85 dB
  • Silná světelná signalizace
  • Paměť nastavení spárování
  • Životnost tlačítka 200 000 stisknutí
  • Pracovní teplota -10 °C až 40 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové zvonky
Hmotnost: 0.2 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Dosah signálu: 150 m
Funkce spárování: ano
Minimální hlasitost: 25 dB
Maximální hlasitost: 85 dB
Krytí: IP44
Napájení přijímače: do zásuvky
Napájení tlačítka: bez baterií
Nastavení hlasitosti: 4 stupně
Počet vyzvánění: 58
Uchycení: Samolepicí podložka nebo montážní otvory
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: