Automatický dávkovač pěnového mýdla Stella Automatic Slim, lesklý nerez

Kód: 10390522
Udržitelné
4 960 Kč 4 099 Kč bez DPH
Odesíláme 31. 5. 2024
Možnosti doručení

Bezdotykový dávkovač pěnového mýdla, z nerezové oceli, s cylindrickým zámkem, na pěnová mýdla o objemu 800 ml, napájení na 4 kusy AA baterií, rozměry 9 × 9 × 28 cm (šířka × hloubka × výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si maximum hygieny

Automatický dávkovač pěnového mýdla Merida Stella Automatic Slim je praktickým pomocníkem kdekoliv, kde chcete udržet maximální čistotu rukou. Díky senzoru přiblížení stačí v koupelně, na toaletách nebo v kuchyňce přiložit ruce k dávkovači a mýdlo ve formě extra jemné pěny „máte v hrsti“.

Konstrukce z nerezové oceli odolává vlhkosti a skvěle se udržuje. Výhodou je také cylindrický zámek na vrchní straně dávkovače. Ten chrání jeho obsah a zajišťuje snadnou výměnu sáčku s mýdlem. Dávkovač připevněte minimálně 200 mm nad povrchem.

Uvnitř je uložený systém pro bezdotykové dávkování


Dávkovač je určený pro sáčky s mýdlem o objemu 800 ml

Je chytrý

Dávkovač napájí 4 kusy baterií AA. Ty zajišťují dávkování, ale také signalizaci. Zeleně blikající LED světýlko indikuje, že je přístroj připravený k použití. Červená barva vás upozorní na nutnost výměny baterií.

Běžně dávkovač vydá 1 dávku o objemu 0,4 ml, umožňuje vám však nastavit i dvojitou a trojitou porci. Pro jednu porci stisknete tlačítko uvnitř dávkovače 1×, pro dvojitou porci 2× a pro trojitou 3×. Objem 800 ml, na který je dávkovač uzpůsobený, vydrží přibližně na 2 000 porcí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdotykové dávkovače mýdel
Hmotnost: 0.54 kg
Barva: lesklý nerez
Záruka: 5 let
Šířka: 9 cm
Hloubka: 9 cm
Výška: 28 cm
Objem: 0,8 l
Typ mýdla: pěnové
barva: lesklý nerez
nazev: 18183

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: