Automatický dávkovač pěnového mýdla Merida Hygiene Control, bílá

Kód: 10390517
Udržitelné
1 693 Kč 1 399 Kč bez DPH
Odesíláme 30. 5. 2024
Možnosti doručení

Bezdotykový dávkovač pěnového mýdla, z plastu, se zámkem, na pěnová mýdla o objemu 800 ml, napájení na 4 kusy AA baterií, rozměry 13,2 × 11,4 × 25,7 cm (šířka × hloubka × výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si maximum hygieny

Automatický dávkovač pěnového mýdla Merida Hygiene Control je praktickým pomocníkem kdekoliv, kde chcete udržet maximální čistotu rukou. Díky senzoru přiblížení stačí v koupelně, na toaletách nebo v kuchyňce přiložit ruce k dávkovači a mýdlo ve formě pěny „máte v hrsti“.

Konstrukce z pevného plastu odolává vlhkosti a skvěle se udržuje. Výhodou je také zámek na vrchní straně dávkovače. Ten chrání jeho obsah a zajišťuje snadnou výměnu sáčku s mýdlem. Dávkovač připevněte minimálně 200 mm nad povrchem.

Uvnitř je uložený systém pro bezdotykové dávkování


Rozměry dávkovače

Je chytrý

Dávkovač napájí 4 kusy baterií AA. Ty zajišťují dávkování, ale také signalizaci. Zeleně blikající LED světýlko indikuje, že je přístroj připravený k použití. Červená barva vás upozorní na nutnost výměny baterií.

Běžně dávkovač vydá 1 dávku o objemu 0,4 ml, umožňuje vám však nastavit i dvojitou a trojitou porci. Pro jednu porci stisknete tlačítko uvnitř dávkovače 1×, pro dvojitou porci 2× a pro trojitou 3×. Objem 800 ml, na který je dávkovač uzpůsobený, vydrží přibližně na 2 000 porcí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdotykové dávkovače mýdel
Hmotnost: 0.54 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Šířka: 13,2 cm
Hloubka: 11,4 cm
Výška: 25,7 cm
Objem: 0,8 l
Typ mýdla: pěnové
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: