Věrnostní program

vernostni_program_banner-min

Věrnostní program je naším způsobem, jak poděkovat za vaši přízeň. Nakupujete u nás a my vás za to odměňujeme slevou, kterou můžete využít pro další nákupy. Přečtěte si pár klíčových informací, jak celý program funguje:

SBÍREJTE BODY Za každý váš nákup v našem obchodě získáte věrnostní body. Naprosto automaticky – ať už jste registrovaní zákazníci, nebo ne.
Čím více nakupujete, tím více bodů se vám nasčítá. A co víc? Tyto body pak můžete využít jako slevu na budoucí nákupy. 
BODY ZA NÁKUPY Věrnostní body za vaše nákupy se okamžitě připíšou na váš účet hned po zaplacení. Za každých utracených 100 Kč získáte nazpět 5 Kč ve formě 1 věrnostního bodu.
JAK BODY POUŽÍT? Jakmile nasbíráte dostatek bodů, můžete je proměnit ve slevy. Užijete si tak nákupy za méně, nebo dokonce získáte něco zdarma! A to platí i pro neregistrované zákazníky. 
SLEDUJTE STAV KONTA Po přihlášení do vašeho účtu si můžete kdykoliv zkontrolovat, kolik bodů máte a jaké nákupy jste provedli. Tak budete vždy informováni a můžete plně využívat všech výhod našeho věrnostního programu.
PLATNOST BODŮ Vaše body platí vždy 365 dní od získání, tak je nezapomeňte využít!
KOMBINACE SLEV V jedné objednávce bohužel nelze kombinovat body a slevové kupóny. Chcete-li použít kupón, body se nepočítají a naopak.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ Pokud zboží vrátíte, body získané za tento nákup se vám také vrátí. Váš bodový účet se obnoví do stavu před nákupem.
DŮLEŽITÉ INFORMACE Bonusové body nejsou peníze a nemají peněžní hodnotu. Máme právo kdykoliv změnit podmínky programu nebo jej ukončit. V případě zneužití programu můžeme omezit vaši účast.

Začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho věrnostního programu už dnes! 

Děkujeme, že jste s námi. :-)