Extra záruka až 20 let

Extra_zaruka_20let_banner-min

Při zútulňování domácnosti se často neřídíte pouze prvním dojmem a příslibem okamžitého pohodlí. Za tím vším hledáte něco víc. Pocit, že jste udělali nejen správnou volbu v tuto chvíli, ale hlavně investici do vybavení, které vám bude sloužit dlouhé roky.

Ať už vybíráte kancelářskou židli pro zpříjemnění práce z domova, nebo kovovou skříň do dílny, na nás se můžete spolehnout. V našem programu záruk navíc poskytujeme jednotné podmínky koncovým zákazníkům i firmám.

Prodlouženou záruku získáváte k nákupu automaticky a zdarma. Její výši vidíte vždy u každého z produktů v bočním menu s parametry.

 

EXTRA ZÁRUKA 20 LET

...na kancelářský a kovový nábytek!

Naše nejdelší 20letá záruka je závazkem kvality a odolnosti. Víme, že kancelář i pracovna potřebují kancelářský nábytek, který odolá každodennímu používání a zůstane funkční a esteticky přitažlivý po mnoho let. Proto k jeho nákupu získáte automaticky zdarma záruku po dobu 20 let.

Extra 20letá záruka se také vztahuje na kovový nábytek do šaten, dílen a archivů. To znamená, že můžete očekávat stejnou výjimečnou odolnost a dlouhodobou kvalitu i u těchto speciálních kusů, což je další důvod, proč se spolehnout na naše produkty.

EXTRA ZÁRUKA 10 LET

...na nastavitelné stoly OfficeTech, vybrané kancelářské, zdravotní a zátěžové židle!

Dynamická a moderní pracovna vyžaduje flexibilní řešení. Naše výškově nastavitelné stoly OfficeTech a vybrané modely kancelářských, zátěžových a zdravotních židlí s 10letou zárukou podporují správné držení těla a přizpůsobí se jakýmkoli změnám ve vašich potřebách.

EXTRA ZÁRUKA 5 LET

...na všechno zbylé zboží e-shopu!

Ale to ještě není všechno. Na celý zbývající sortiment našeho e-shopu nabízíme 5letou záruku. Ať už si vyberete cokoli od vybavení do koupelny po nábytek do obýváku, můžete být v klidu. Vybavení vás bude spolehlivě doprovázet roky. A pokud ne, o servis nebo výměnu se okamžitě postaráme.

 

Na co vám zvýšenou záruku naopak nemůžeme poskytnout?

Snažíme se, aby naše záruka byla co nejvíce vstřícná a pokrývala široký sortiment produktů. Jenže, jak to už bývá, na některé věci se prodloužená záruka bohužel vztáhnout nedá. Patří sem pouze spotřební zboží s lhůtou expirace a potahy produktů z eko kůže. Tyto položky mají tendenci se přirozeně rychleji opotřebovávat, a proto do našeho záručního programu nespadají.

Ale nebojte se, řešení se najde vždycky a my jsme tady, abychom vám pomohli najít to pravé. Kdykoliv budete potřebovat poradit, stačí se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!