Skartovač HSM PURE 630, bílá

Kód: 10190024
38 719 Kč 31 999 Kč bez DPH
Odesíláme 17. 6. 2024 (2 ks)
Možnosti doručení

Rozměry 53,8 × 48,7 × 88,9 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 27 listů, objem pytle 130 l, přímý řez, bezpečnostní stupeň P-4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skartovací stroj HSM PURE 630 je skvělým řešením pro bezpečné odstranění interních dokumentů. Je ideálním pro skartaci formulářů a tiskovin s osobní adresou, což odpovídá stupni utajení P4. Disponuje vstupem o šíři 310 mm, který je vhodný pro papír ve formátu A3. Prostor pro odpad je vyplněn plastovým pytlem o objemu 130 litrů.

Skartovač doporučujeme zejména do velkých kanceláří, kde si hravě poradí také s CD či plastovými kartami. Velkou výhodou tohoto skartovacího stroje je jeho velmi tichý chod, který nepřesáhne 55 dB a při práci vás tedy rozhodně rušit nebude.


Co všechno skartovač zvládne?

HSM PURE 630 dokáže skartovat až 27 listů papíru najednou (A4/70 g). Samotná skartace probíhá pomocí příčného řezu o velikosti 4,5 x 30 mm, který kromě bezpečného odstranění papírů zaručí také odstranění CD, disket, kreditních i plastových karet, svorek či sponek.

papír svorky kreditní karty sponky CD/DVD/diskety

Skartovač je navíc vybaven také praktickými kolečky pro snadný a rychlý přesun na potřebné místo.


Jednoduché ovládání i údržba

Skartovací stroj je plně automatický a jeho ovládání je tak velmi snadné. Pokud je přístroj připraven k použití, tak se při vložení papíru skartace sama spustí. Skartovačka je na horní straně vybavena ovládacím panelem, který disponuje spouštěcím tlačítkem, tlačítkem zpětného chodu a symboly značící plnou odpadovou nádobu, zablokování řezného mechanismu a signalizaci otevřených dvířek.

Pokud ovládací panel signalizuje plnou odpadovou nádobu, stačí pouze otevřít dvířka na přední straně přístroje a odpadový pytel jednoduše vyměnit. Nezapomínejte přístroj pravidelně promazávat kvalitním skartovacím olejem, který chrání řezací válce před tvorbou usazenin. Pravidelným používáním docílíte lepšího výkonu přístroje, prodloužíte jeho životnost a předejdete zablokování papíru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovače
Hmotnost: 45 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Šířka: 53,8 cm
Hloubka: 48,7 cm
Výška: 88,9 cm
Bezpečnostní stupeň (CD/DVD): O-3
Bezpečnostní stupeň (kreditní karty): T-4
Bezpečnostní stupeň DIN: P-4
Hlučnost: 55 dB
Kapacita koše: 130 l
Kapacita skartace (A4/70g): 27 listy/ů
Připraveno pro GDPR: ano
Rychlost skartace: 4,8 m/min
Skartuje: obyčejný papír, papír se svorkami, papír se sponkou, kreditní karty, CD/DVD, diskety
Šířka vstupu: 310 mm
Typ řezu: příčný řez
Typ skartovače: Do velké kanceláře
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: