Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO, černá

Kód: 10190096
14 519 Kč 11 999 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Rozměry 25,5 × 29,8 × 39,8 cm (šířka × hloubka × výška), 5 rychlostí, až 300 m³/h vyčištěného vzduchu, hlučnost 54 dB, plochy od 20 do 40 m², automatická kontrola kvality vzduchu, tichý chod, ovládání mobilní aplikací

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO je skvělým pomocníkem, který vás rychle a jednoduše zbaví nečistot ve vzduchu. Snadno si poradí nejen s viry, mikroorganismy či alergeny, ale i s prachem, pylem nebo cigaretovým kouřem. To vše zajišťuje 360° filtrační systém.

Velkou výhodou čističky je velmi tichý chod, který v závislosti na výkonu přístroje vytváří hluk pouhých 54 dB. Vybrat si můžete hned z 5 rychlostních stupňů, kdy přístroj vyčistí až 300 m3/h vzduchu. Pro jednoduché a pohodlné nastavení funkcí disponuje tento typ čističky mobilní aplikací ke stažení zdarma.

Čističku vzduchu doporučujeme do místností s velikostí plochy 20-40 m2.


Automatické čistění vzduchu

Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO disponuje senzorem automatické kontroly kvality vzduchu v místnosti. Podle toho pak nastaví optimální rychlost ventilátoru.

Samotná filtrace vzduchu probíhá přes 5vrstvý HEPA filtr a uhlíkový filtr, který odstraňuje zejména zápachy a chemické výpary.

Čistička IDEAL AP30 PRO nabízí kromě 5 rychlostních stupňů také maximální přizpůsobení díky mobilní aplikaci Ideal Air Pro. Jednoduše si tak nastavíte funkce jako třeba časovač či dětský zámek. Navíc budete mít plně pod kontrolou například stav filtru.

Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO


Jednoduchá údržba

Čistička je na údržbu velmi nenáročná. Jedinou povinností je výměna filtru. V případě běžného využití přístroje doporučujeme měnit filtr každých 12 měsíců. O nutnosti výměny vás bude informovat panel čističky.

Pro plnou funkčnost přístroje ihned po rozbalení obdržíte první filtr již v balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Hmotnost: 3.6 kg
Barva: černá
Záruka: 5 let
Šířka: 25,5 cm
Hloubka: 29,8 cm
Výška: 39,8 cm
Minimální doporučená plocha místnosti: 20 m²
Maximální doporučená plocha místnosti: 40 m²
Hlučnost: 54 dB
Množství očištěného vzduchu: 300 m³/h
Počet rychlostí: 5
Příkon: 30 W
barva: černá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: