Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 5, bílá

Kód: 10700241
6 896 Kč 5 699 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Rozměry 18 × 21,4 × 70 cm (šířka × hloubka × výška), 3 rychlosti, 4 čistící cykly, 93 m³/h vyčištěného vzduchu, hlučnost 60 dB, plochy od 8 do 12 m², automatická kontrola kvality vzduchu, tichý chod, dotykový panel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 5 je skvělým pomocníkem, který vás rychle a jednoduše zbaví nečistot ve vzduchu. Snadno si poradí nejen s viry, mikroorganismy či alergeny, ale i s prachem, pylem nebo cigaretovým kouřem. To vše zajišťuje 4 stupňový proces filtrace, který zachytí až 99,97 % drobných nečistot.

Velkou výhodou čističky je velmi tichý chod, který v závislosti na výkonu přístroje vytváří hluk od 40 do 60 dB. Vybrat si totiž můžete hned ze tří rychlostních stupňů, kdy přístroj vyčistí až 93 m3/h vzduchu. Pro jednoduché a pohodlné nastavení funkcí je vybaven dotykovým panelem na přední straně.

Čističku vzduchu doporučujeme především do místností s velikostí plochy 8-12 m2.


Automatické čistění vzduchu

Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 5 disponuje senzorem automatické kontroly kvality vzduchu v místnosti. Podle toho pak nastaví optimální rychlost ventilátoru.

Samotná filtrace vzduchu probíhá přes uhlíkový a HEPA filtr. Uhlíkový filtr odstraňuje zejména zápachy a chemické výpary, HEPA filtr pak mikročástice.

V případě, že se v místnosti nachází alergik, lze čističku přepnout do režimu Aera+. Tento režim zvyšuje průtok vzduchu asi o 50 %.

Využívání automatické čističky vzduchu je velmi snadné. Veškeré ovládání provádíte pomocí přehledného dotykového panelu, který barevně vyznačuje kvalitu okolního vzduchu a dokonce vás bude informovat i o nutnosti vyměnit filtr.

Čistič vzduchu Fellowes AeraMax DX 5


Jednoduchá údržba

Čistička je na údržbu velmi nenáročná. Jedinou povinností je výměna filtrů. V případě běžného využití přístroje doporučujeme měnit uhlíkový filtr každé 3 měsíce. U HEPA filtrů je to každých 12 měsíců. O nutnosti výměny vás bude informovat panel na přední straně čističe.

V balení dodáváme k čističce oba filtry pro plnou funkčnost přístroje ihned po rozbalení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Hmotnost: 6.02 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Šířka: 18 cm
Hloubka: 21,4 cm
Výška: 70 cm
Minimální doporučená plocha místnosti: 8 m²
Maximální doporučená plocha místnosti: 12 m²
Hlučnost: 60 dB
Množství očištěného vzduchu: 93 m³/h
Počet čisticích cyklů: 4
Počet rychlostí: 3
Příkon: 68 W
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: