Bezdrátový zvonek do zásuvky, dosah 250m, learning code, bílá

Kód: 10450160
604 Kč 499 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Bezdrátový zvonek do zásuvky, dosah signálu až 250 m, nastavení hlasitosti, 58 melodií, tlačítko s krytem na jmenovku, funkce spárování, 4 režimy zvonění - pouze zvonění, pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění a nepřetržité svícení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátové zvonky se staly součástí každé moderní domácnosti a firemního prostředí díky pestré škále funkcí, snadné instalaci a elegantního vzhledu.


Vrtání není třeba!

Tento bezdrátový zvonek je vhodným řešením všude tam, kde klasický zvonek nelze nainstalovat. Největší předností tohoto typu zařízení je velmi snadná montáž.

Snadno jej připevníte ke zdi pomocí samolepících podložek. Pokud jste i přesto příznivcem vrtání a nepořádku, poslouží vám montážní otvory, skrze které můžete zařízení k podkladu připevnit.

Narozdíl od klasických zvonků nemusíte montovat lišty na kabely ani nutně vrtat do zdi.

Přijímač s tlačítkem


Způsob napájení

Zvonkové tlačítko pohání jedna 3V (CR2032) baterie, která je součástí balení. Přijímač stačí pro nabití zapojit do zásuvky.


Nespočet užitečných funkcí

Nemáte zrovna v lásce stereotypní „crr crrr“ vyzvánění? Tento model bezdrátového zvonku disponuje celkem 58 volitelnými melodiemi. Postará se tak o atraktivní zvukové rozeznění jak domácnosti, tak firemní vrátnice či recepce, kdykoli vás někdo navštíví.

Oceníte taktéž 4 režimy zvonění - pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění a nepřetržité svícení. Režim nepřetržitého svícení vám poslouží jako noční světýlko a posvítí vám za šera na cestu. Silná světelná signalizace je vhodná do hlučného prostředí nebo pro osoby se sluchovým postižením.

Nastavit si můžete také úroveň hlasitosti z pěti stupňů v rozmezí 25 až 85 decibelů.

Tlačítko disponuje stupněm krytí IP55, který se postará o vodotěsnou ochranu přístroje. Zařízení disponuje pamětí nastavení i při vytažení ze zásuvky nebo výpadku elektrické energie. Nemusíte se bát, že byste přišli o své nastavení spárování s tlačítkem.

Krytka jmenovky ochrání papírový štítek s vašim jménem či jménem vaší firmy i v nepříznivých klimatických podmínkách, aby nedošlo k její nečitelnosti či opotřebení materiálu.


Spáruje více zvonků do jedné skupiny

Další neocenitelnou funkcí, kterou tento zvonek disponuje, je možnost spárování zvonku s tlačítkem. Po zakoupení je třeba pomocí této funkce tlačítko spárovat s přijímačem a nebude tak docházet k rušení od okolních zvonků. Dané tlačítko bude spárováno pouze s vybraným přijímačem. K jednomu zvonku můžete připojit více tlačítek.


Jaké má tento produkt přednosti?

  • Elegantní design
  • Paměť nastavení spárování
  • Tlačítko s krytem na jmenovku
  • Snadná instalace zařízení
  • Dosah signálu až 250 m
  • Přenosová frekvence 433 MHz
  • Pracovní teplota -10 °C až 40 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové zvonky
Hmotnost: 0.177 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Dosah signálu: 250 m
Funkce spárování: ano
Minimální hlasitost: 25 dB
Maximální hlasitost: 85 dB
Napájení přijímače: do zásuvky
Napájení tlačítka: 1 x 3V (CR2032) baterie
Nastavení hlasitosti: 5 stupňů
Počet vyzvánění: 58
Uchycení: Samolepicí podložka nebo montážní otvory
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: