Bezdrátový zvonek do zásuvky, dosah 120m, learning code, bílá

Kód: 10450163
507 Kč 419 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Bezdrátový zvonek do zásuvky, dosah signálu až 120 m, nastavení hlasitosti, 38 melodií, tlačítko s krytem na jmenovku, funkce spárování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá montáž bez vrtání

Tento model bezdrátového zvonku je ideálním řešením pro vás, pokud nejste přílišným příznivcem vrtání do zdi. Pro uchycení k povrchu vám poslouží samolepící podložky. Produkt rovněž disponuje montážními otvory, skrze které se případně dá přimontovat vruty ke zdi.

Narozdíl od klasických zvonků nemusíte montovat nezvhledné lišty na kabely ani nutně vrtat do zdiva a řešit vzniklý nepořádek okolo místa montáže.

Na své si přijdou i náročnější zákazníci, kterým záleží na estetické stránce produktu. Moderní design s čistými liniemi budou lahodit nejednomu oku.

Zdroj s tlačítkem


Napájení zařízení

Tlačítko napájí jedna 3V (CR2032) baterie, která je součástí balení. Přijímač zvonku stačí pro nabití připojit do zásuvky.


Sbohem otravnému vyzvánění!

Jste-li fanouškem chytrých zařízení, oceníte velké množství užitečných funkcí, kterými toto zařízení disponuje. Nejste fanouškem stereotypního „crr crrr“ zvonění? Přístroj nabízí výběr z 38 melodií a vy si tak můžete být jistí, že budete naprosto jedineční. Zvolit si můžete z celkem tří stupňů hlasitosti v rozmezí 50 až 90 decibelů. Nemusíte se obávat, že byste zvonek přeslechli.


Funkce párování

Toto zařízení disponuje velmi praktickou funkcí párování. Po zakoupení je třeba přijímač spárovat s tlačítkem zvonku a nebude tak docházet k rušení od okolních zvonků. Dané tlačítko bude spárováno pouze s vybraným přijímačem. Na jeden daný přijímač může být připojeno více tlačítek a naopak.


Vodotěsná ochrana

Tlačítko plní normu stupně krytí IP44, který se postará o vodotěsnou ochranu vašeho zařízení. Krytka jmenovky ochrání papírový štítek s vašim jménem či jménem vaší firmy i v nepříznivých klimatických podmínkách, aby nedošlo k její nečistelnosti nebo opotřebení materiálu.


Další přednosti modelu

  • LED indikátor zvonění na tlačítku i přijímači
  • Precizní moderní zpracování
  • Tlačítko s krytem na jmenovku
  • Dosah signálu na otevřeném prostranství 120 m
  • Pracovní teplota -10 °C až 40 °C
  • Spotřeba energie přijímače v klidovém režimu <0,5 W
  • Spotřeba energie tlačítka v pracovním režimu

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové zvonky
Hmotnost: 0.166 kg
Barva: bílá
Záruka: 5 let
Dosah signálu: 120 m
Funkce spárování: ano
Minimální hlasitost: 50 dB
Maximální hlasitost: 90 dB
Krytí: IP44
Napájení přijímače: do zásuvky
Napájení tlačítka: 1 x 3V (CR2032) baterie
Nastavení hlasitosti: 3 stupně
Počet vyzvánění: 38
Uchycení: Samolepicí podložka nebo montážní otvory
barva: bílá
nazev:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: