Archivační otočná skříň na pořadače, 2 patra, černá konstrukce

Kód: 10600524
8 953 Kč 7 399 Kč bez DPH
Odesíláme 27. 5. 2024
Možnosti doručení

Nízká dvoupatrová otočná skříň

Detailní informace

Detailní popis produktu

Archivační systém, který Vám ušetří prostor při archivaci Vašich písemností. Díky otočnému mechanismu lze uspořádat až 144 pořadačů, otočný sloup si vyžádá jen asi 1 m² pro jeho umístění a pro vlastní přístup k pořadačům. Při běžném použití archivační skříně, nebo regálů na pořadače potřebujete prostor cca 2m². Výhoda úspory místa při použití otočných archivačních sloupů se zvyšuje úměrně s počtem instalovaných sloupů, například při použití dvou sloupů je již úspora místa 1,5m².

Otočná skříň je posazena na otočný kříž, velmi lehké otáčení zajišťují ložiska umístěná přímo v otočném stojanu vybaveném stavěcími šrouby, které slouží k vyrovnání možných nerovností podlahy. Konstrukce skříně je samonosná, zajišťující velmi dobrou pevnost a stabilitu.

Patra skříně jsou z laminované dřevotřísky s plastovou hranou zabraňující samovolnému vysunutí pořadače mimo obvod skříně. Patro je možno otočit, čímž vznikne deska bez hran zabraňující samovolnému vysunutí pořadačů. Kapacita jednoho patra je 24 pořadačů. Patro tvoří kruhová laminová deska o průměru 80 cm. Všechna patra se otáčejí najednou. Lze vytvořit až šestipatrovou archivační otočnou skříň.

Pořadače na fotografiích nejsou součástí dodávky. Skříň je dodávána v kartonu s návodem k jednoduché montáži.

  • pro 48 ks pořadačů
  • průměr 80 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Otočné regály
Hmotnost: 50 kg
Barva: černá
Záruka: 5 let
Výška: 89 cm
Materiál konstrukce: kov
Materiál polic: dřevo
Počet pater: 2
Průměr: 80 cm
barva: černá konstrukce
nazev: 682

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: