Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

VIDEO - KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Kancelářský nábytek ProOffice
Nejprodávanější nábytková řada ProOffice vás zaujme moderními materiály a elegantním designem. Oživí vaši kancelář a dodá ji ten správný „šmrnc“. Dodáváme jej ve 4 atraktivních dezénech - buk, divoká hruška, třešeň a ořech. Zajímá vás, jaké prvky tato řada obsahuje a čím si vás získá? Pojďme se na to podívat...

Kancelářský nábytek Manager
Velmi moderní designová řada nábytku Manager zajistí plné vybavení nejen kanceláří, ale také recepcí a zasedacích místností. Vybrat si můžete mezi 3 dezény - bříza, merano a wenge. A jakými dalšími výhodami tato řada oplývá? To se dozvíte v následujícím videu.


Kancelářský nábytek Impress
Pohodlný, praktický a účelný. Takový je nábytek Impress. Vyrobený je z kvalitní laminované dřevotřísky odolné proti oděrům. Veškeré prvky lze navzájem kombinovat a modelovat pracovní místo v souladu s vašimi požadavky. Dodáváme jej v barevném provedení javor, tmavý ořech, bílá a hruška. Více informací o této řadě vám prozradíme ve videu.

Kancelářský nábytek TopOffice
Řada TopOffice nabízí nový stylový manažerský nábytek do kancelářských prostorů, která zaujme i náročnější uživatele. Zahrnuje také pestrou škálu jednacích a konferenčních stolů. Široká nabídka dezénu vás zajisté také potěší. Vybrat si můžete z odstínu wenge, višně, merano, akátu světlého a driftwood. Pokud vás tato řada upoutala, doporučujeme shlédnout video, ve kterém se dozvíte více užitečných informací.

Váš košík je prázdný

KuchyněKuchyně O
Obývací pokojObývací pokoj O
LožniceLožnice O
PředsíňPředsíň O
PracovnaPracovna O
ZahradaZahrada O
Dílna a garážDílna a garáž O