Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Stroje do pracovny

Stroje do pracovny jsou neocenitelnými pomocníky, bez kterých nedáte ani ránu při administrativní práci z pohodlí domova. Mezi standardním vybavením by neměl chybět skartovač, děrovačka, laminátor, ani vazač. Vaši práci vám totiž značně ulehčí a urychlí. Co všechno si můžete do pracovny pořídit?

zobrazit celý text

Skartovače

Bezpečná likvidace tajných dokumentů nebyla nikdy snazší. Skartovače se osvědčily jako ideální pomocníci v utajení citlivých údajů

Základní modely si hravě poradí s papírem, kancelářskými svorkami a sponkami, ale také s kreditními kartami. Pokročilé skartovače nabízí dokonce likvidaci CD/DVD nosičů a disket.

Záleží pouze na vás, jaký stupeň zabezpečení si vyberete. Pro skartaci dokumentů s osobními údaji můžete sáhnout po skartovačích s ochranou P-3, které z papírů udělají proužky. Pokud však dáváte přednost stroji, který tajné informace doslova rozdrtí na padrť, doporučujeme stupeň zabezpečení P-7. 

 


 

Vazače

Máte po ruce dokumenty, které potřebujete svázat dohromady a klasická sešívačka pro vás není to „pravé ořechové“? Nezoufejte. Kancelářské vazače za vás tento problém vyřeší a vaše písemnosti efektivně svážou.

Jejich nespornou výhodou je, že disponují děrovacím mechanismem. Listiny si pohodlně proděrujete a následně svážete na jednom místě. Nemusíte mít strach z komplikované obsluhy, svázat dokument na našich strojích zvládne i naprostý začátečník.

Nepotřebujete k tomu nic víc než stoh papírů a hřbety, případně termodesky, kterými dokument svážete. Nejenže pak písemnosti vypadají lépe, ale prodloužíte i jejich životnost.


Děrovačky

Bez děrovačky se v pracovně neobejdete. Co nezvládne klasická „kapesní“ děrovačka, s tím si poradí naše profesionální stroje. Hravě si zvládnou větší množství papíru, nezastaví se ani před sto listy.

Přestože pracují na principu ručního pohonu, nemusíte se obávat, že byste museli vynaložit velké množství síly. Naopak děrování s nimi jde jedna báseň.

Jejich konstrukce je vyrobená z pevného kovu, který se postará o dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

 


 

Laminátory

Životním posláním laminátorů je ochránit vaše písemnosti před vlhkostí, nečistotami a jinými nežádoucími vlivy. Laminace zvýrazní a zdokonalí celkový vzhled vašich dokumentů nebo fotografií.

Výhodou je také jejich široká škálou užitečných funkcí. Mezi ty nejdůležitější patří funkce rychlého ohřevu, ochranná funkce proti přehřátí přístroje, úsporná funkce šetřící energii či automatická detekce uvíznutého papíru uvnitř stroje.

Nemusíte se stresovat, když se vám náhodou zasekne dokument uvnitř mechanismu. Chytrý laminátor vám ho zase pošle nazpět.


Řezačky

Pracujete-li často s atypickými formáty výkresů a jejich úpravou, bude pro vás řezačka praktickým a neocenitelným pomocníkem. Pákové řezačky vám poslouží v standardních podmínkách domácí pracovny. Ty stohové zas najdou uplatnění spíše ve větších copycentrech. Potřebujete-li pouze vyměnit řezné lišty či nože, taky neodejdete s prázdnou. 

 


 

Sešívačky

Sešívačka patří do inventáře každé správné pracovny. Naše sešívačky nejsou žádná „tintítka“, bez problému naráz sešijí i 110 listů papíru. A nemusíte pro to vynaložit příliš mnoho sil.

Vybrané modely zároveň zkracují a zarovnávají použité sešívací sponky podle tloušťky stohu papíru. Jejich bytelná konstrukce si poradí i s intenzivním používáním.


Čističky vzduchu

Čističky vzduchu jsou skvělými nástroji pro udržení maximální čistoty ovzduší. Jednoduše si poradí s drobnými částicemi ve vzduchu, kterých pomocí filtrace zachytí až 99,97 %.

Nejdůležitějším parametrem pro výběr vhodné čističky vzduchu je její výkon, tedy množství očištěného vzduchu za jednotku času. K tomuto parametru se pak podle výkonu váže také přibližná doporučená plocha místnosti, ve které chceme čističku používat.

Velkou výhodou čističek je možnost nastavení rychlosti, kdy si uživatel sám vybere přednastavený stupeň. Ten ovlivní jak výkon přístroje, tak i jeho hlučnost, která však i při maximálním nastavení nepřesahuje 70 dB.

 


 

Meteostanice

Meteostanice jsou šikovná zařízení, která vám sdělí množství zajímavých informací o aktuálním počasí. Informují vás na základně naměřených hodnot o pravděpodobných klimatických změnách, a navíc disponují širokým spektrem užitečných funkcí.

Počasí se poručit nedá, ale díky meteostanici budete připraveni na jakoukoliv klimatickou změnu. Už se nikdy nestane, že budete zaskočeni vydatným deštěm krátce po odchovu z domova.

Nejdůležitějším kritériem pro výběr meteostanice je účel, za jakým si toto zařízení pořizujete. Pokud vás zajímají pouze data o aktuální vnitřní venkovní teplotě, vlhkost a čas, doporučujeme vybírat z jednodušších stanic. V případě, že máte větší nároky na škálu funkcí, ideálním řešením pro vás budou multifunkční chytré meteostanice.


Alkohol testery

Alkohol tester je měřící zařízení sloužící k zjištění přítomnosti alkoholu v dechu testované osoby. Nejširší využití najdou tyto přístroje při pravidelných kontrolách na veřejných akcích či při silniční dechové kontrole policií.

Měření by mělo vždy probíhat minimálně 15 minut po požití alkoholu. Díky tomu si můžete být jisti, že je výsledek měření přesný. Těsně po požití alkoholického nápoje detekuje přístroj přítomnost alkohol v ústech a slinách, což by výslednou hodnotu značně ovlivnilo.

Důležitými kritérii výběru vhodného alkohol testeru jsou přesnost a rozpětí měření. Čím vyšší přesností měření přístroj disponuje, tím spolehlivěji změří reálnou hodnotu obsahu alkoholu v dechu.

 


 

Kamery

Chcete-li mít svůj majetek neustále pod dohledem a zabránit možné krádeži či poškození, doporučujeme vám si pořídit bezpečnostní kameru. S nahrávacím zařízením budete mít 24 hodin denně jistotu, co se ve vaši firmě či domácnosti děje. 

Sáhnout můžete také po praktických autokamerách. Ty jsou skvělými asistenty řidičů v případě dopravních nehod či porušování dopravních předpisů. Máte-li strach z vandalismu, nainstalujte si do vašeho vozu autokameru.

Pořízený záznam totiž můžete použít při trestním řízení pro identifikaci pachatele. Dalším využitím autokamer je natočení projížďky hezkou krajinou a zachovaní si památky.


Příslušenství ke strojům do pracovny

Co by si počaly kancelářské stroje bez náhradního příslušenství, náplní a efektivního vybavení? Sešívačky se bez spon neobejdou, laminovat bez fólií nelze a absence filtrů v čističce vzduch taky pořádně nevyčistí.

Hledáte-li něco konkrétního, rádi vás nasměrujeme tím správným směrem

 


skrýt text

Olej ke skartovacím strojům 350 ml

Olej ke skartovacím strojům 350 ml

Objem 350 ml, speciální olej pro údržbu skartovacího mechanismu, chrání před tvorbou usazenin…

362 Kč vč. DPH
299 Kč bez DPH
Poslední 3 ks
Náhradní trubičky pro alkohol tester Solight s rozsahem 0,0-1,5 ‰ BAC, 2 ks

Náhradní trubičky pro alkohol tester Solight s rozsahem 0,0-1,5 ‰ BAC, 2 ks

2 ks trubiček určených pro alkohol tester Solight s rozsahem 0.0-1.5 ‰ BAC, plast…

Náhradní trubičky pro alkohol tester Solight s rozsahem 0,0-1,5 ‰ BAC, 2 ks Čirá
59 Kč vč. DPH
49 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Rotační řezací nůž KW-Trio

Rotační řezací nůž KW-Trio

Řezací nůž pro domácí kutily, průměr řezného kotouče 45 mm, poradí si s papírem, textilem, plstí či kůží, bezpečnostní pojistka…

Rotační řezací nůž KW-Trio Černá
289 Kč vč. DPH
239 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Řezací podložka KW-Trio A4

Řezací podložka KW-Trio A4

Řezací podložka pro rotační nůž KW-Trio, formát podložky A4, zamezí posuvu materiálu…

Řezací podložka KW-Trio A4 Zelená
120 Kč vč. DPH
99 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač Fellowes M7 C

Skartovač Fellowes M7 C

Rozměry 30 × 19,5 × 37,5 cm (šířka × hloubka × výška), do malé kanceláře, pracovní chod 5 min, rychlost skartace 3,7 m/min, kapacita skartace 7 listů, objem koše 14 …

Skartovač Fellowes M7 C Černá
2 407 Kč vč. DPH
1 989 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač Fellowes 53 C

Skartovač Fellowes 53 C

Rozměry 33,8 × 19,6 × 40 cm (šířka × hloubka × výška), do malé kanceláře, pracovní chod 3 min, rychlost skartace 2 m/min, kapacita skartace 10 listů, objem koše 23 …

Skartovač Fellowes 53 C Černá / stříbrná
3 629 Kč vč. DPH
2 999 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač Fellowes P-28 S

Skartovač Fellowes P-28 S

Rozměry 29,4 × 17,4 × 32 cm (šířka × hloubka × výška), do malé kanceláře, pracovní chod 3 min, rychlost skartace 2,6 m/min, kapacita skartace 8 listů, objem koše 15 …

Skartovač Fellowes P-28 S Černá
1 693 Kč vč. DPH
1 399 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač Fellowes 60 Cs

Skartovač Fellowes 60 Cs

Rozměry 23 × 37 × 41 cm (šířka × hloubka × výška), do malé kanceláře, pracovní chod 6 min, rychlost skartace 4 m/min, kapacita skartace 10 listů, objem koše 22 …

Skartovač Fellowes 60 Cs Černá
3 508 Kč vč. DPH
2 899 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač Fellowes AutoMax 200 C

Skartovač Fellowes AutoMax 200 C

Rozměry 34,5 × 51,5 × 54 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, automatické podávání, pracovní chod 12 min, kapacita skartace 200 listů, objem koše 32 l, …

Skartovač Fellowes AutoMax 200 C Černá
13 793 Kč vč. DPH
11 399 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač Fellowes 73 Ci

Skartovač Fellowes 73 Ci

Rozměry 37,2 × 27,4 × 55,6 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, pracovní chod 10 min, rychlost skartace 3 m/min, kapacita skartace 12 listů, objem koše …

Skartovač Fellowes 73 Ci Černá
9 074 Kč vč. DPH
7 499 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač Fellowes 125 Ci

Skartovač Fellowes 125 Ci

Rozměry 28,3 × 53 × 73,5 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, pracovní chod až 1 hod, kapacita skartace 20 listů, objem koše 53 l, křížový řez, …

Skartovač Fellowes 125 Ci Černá
17 907 Kč vč. DPH
14 799 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač Fellowes 99 Ms

Skartovač Fellowes 99 Ms

Rozměry 28,8 × 44,2 × 59,2 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, pracovní chod 20 min, kapacita skartace 12 listů, objem koše 34 l, mikro řez, bezpečnostní …

Skartovač Fellowes 99 Ms Černá
13 309 Kč vč. DPH
10 999 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač Fellowes 99 Ci

Skartovač Fellowes 99 Ci

Rozměry 29 × 44 × 64 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, pracovní chod 30 min, rychlost skartace 3,6 m/min, kapacita skartace 18 listů, objem koše 34 …

Skartovač Fellowes 99 Ci Černá
12 946 Kč vč. DPH
10 699 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač Fellowes AutoMax 350 C

Skartovač Fellowes AutoMax 350 C

Rozměry 39 × 58 × 81,5 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, pracovní chod 45 min, rychlost skartace 3,3 m/min, kapacita skartace 350 listů současně, objem koše …

Skartovač Fellowes AutoMax 350 C Černá
26 377 Kč vč. DPH
21 799 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 1126 S

Skartovač EBA 1126 S

Rozměry 34,5 × 21,3 × 42,8 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, kapacita skartace 13 listů, objem koše 20 l, proužkový řez, bezpečnostní stupeň P-2…

Skartovač EBA 1126 S Bílá
7 138 Kč vč. DPH
5 899 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 1126 C

Skartovač EBA 1126 C

Rozměry 34,5 × 21,3 × 42,8 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, kapacita skartace 7 listů, objem koše 20 l, křížový řez, bezpečnostní stupeň P-4…

Skartovač EBA 1126 C Bílá
8 469 Kč vč. DPH
6 999 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 1824 S

Skartovač EBA 1824 S

Rozměry 39,5 × 29,1 × 63,5 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, kapacita skartace 24 listů, objem koše 35 l, proužkový řez, bezpečnostní stupeň P-2…

Skartovač EBA 1824 S Stříbrná
17 302 Kč vč. DPH
14 299 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 1824 C2

Skartovač EBA 1824 C2

Rozměry 39,5 × 29,1 × 63,5 cm (šířka × hloubka × výška), do středně velké kanceláře, kapacita skartace 13 listů, objem koše 35 l, křížový řez, bezpečnostní stupeň P-5…

Skartovač EBA 1824 C2 Šedá
18 996 Kč vč. DPH
15 699 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač EBA 2326 S

Skartovač EBA 2326 S

Rozměry 49,5 × 47 × 92,6 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 32 listů, objem koše 100 l, proužkový řez, bezpečnostní stupeň P-2…

Skartovač EBA 2326 S Černo-šedá
30 249 Kč vč. DPH
24 999 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 2326 C2

Skartovač EBA 2326 C2

Rozměry 49,5 × 47 × 92,6 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 17 listů, objem koše 100 l, křížový řez, bezpečnostní stupeň P-5…

Skartovač EBA 2326 C2 Černo-šedá
33 879 Kč vč. DPH
27 999 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač EBA 2331 S

Skartovač EBA 2331 S

Rozměry 53,8 × 47 × 93 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 32 listů, objem koše 120 l, proužkový řez, bezpečnostní stupeň P-2…

Skartovač EBA 2331 S Černo-šedá
34 484 Kč vč. DPH
28 499 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 2331 C2

Skartovač EBA 2331 C2

Rozměry 53,8 × 47 × 93 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 17 listů, objem koše 120 l, křížový řez, bezpečnostní stupeň P-5…

Skartovač EBA 2331 C2 Černo-šedá
38 114 Kč vč. DPH
31 499 Kč bez DPH
Vyprodáno
Skartovač EBA 3140 S

Skartovač EBA 3140 S

Rozměry 64 × 59 × 97 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 41 listů, objem koše 165 l, proužkový řez, bezpečnostní stupeň P-2…

Skartovač EBA 3140 S Černo-šedá
54 449 Kč vč. DPH
44 999 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Skartovač EBA 3140 C2

Skartovač EBA 3140 C2

Rozměry 64 × 59 × 97 cm (šířka × hloubka × výška), do velké kanceláře, kapacita skartace 18 listů, objem koše 165 l, křížový řez, bezpečnostní stupeň P-5…

Skartovač EBA 3140 C2 Černo-šedá
60 499 Kč vč. DPH
49 999 Kč bez DPH
Odesíláme do 11. 12. 2023
Předchozí   123 ... 8Následující

Váš košík je prázdný

KuchyněKuchyně O
Obývací pokojObývací pokoj O
LožniceLožnice O
PředsíňPředsíň O
PracovnaPracovna O
ZahradaZahrada O
Dílna a garážDílna a garáž O