Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Kamery

Chcete-li mít svůj majetek neustále pod dohledem a zabránit možné krádeži či poškození, doporučujeme vám si pořídit bezpečnostní kameru. S nahrávacím zařízením budete mít 24 hodin denně jistotu, co se ve vaší domácnosti a na pozemku děje.

zobrazit celý text

K čemu slouží bezpečnostní kamery?

 Tato zařízení slouží především ke vzdálenému sledování objektů. Ať už se jedná o firemní prostory nebo domácnost, váš majetek budete mít neustále pod kontrolou. Vybírat si můžete z autokamer, venkovních a domácích přístrojů podle toho, za jakým účelem si kameru pořizujete.

Jaký typ kamery si vybrat?

Autokamery jsou šikovnými asistenty řidičů v případě dopravních nehod či porušování dopravních předpisů. Máte-li strach z vandalismu, nainstalujte si do vašeho vozu autokameru. Pořízený záznam totiž můžete použít při trestním řízení pro identifikaci pachatele. Dalším využitím autokamer je natočení projížďky hezkou krajinou a zachovaní si památky.

Domácí kamery vám pohlídají váš byt či dům v době vaší nepřítomnosti. Pokud byste rádi sledovali přímý přenos z vaši domácnosti, doporučujeme vám si pořídit IP kameru. Díky bezdrátovému připojení k internetu tak můžete sledovat aktuální obraz takřka odkudkoliv. Stačí vám k tomu pouze mobilní telefon nebo tablet a přístup k internetu.

Stejně dobře může domácí IP kamera fungovat jako chůvička odrostlých dětí ve školním věku, pokud si chcete pohlídat, zda se doma opravdu věnují domácím úkolům, zatímco vy jste ještě v práci.


Venkovní kamery

Venkovní bezpečnostní kamery slouží především ke snímání venkovních prostor vašeho domu. Budete mít tak neustále přehled o tom, co se kolem něj děje. I v tomto případě je bezpečnější a pohodlnější vybrat si IP kameru, na které můžete sledovat přímý přenos.

Které parametry jsou pro výběr důležité?

V dnešní době disponují kamery pestrou škálou užitečných funkcí. Tou základní a nejdůležitější funkcí kamery je nahrávání videa, ideálně v HD kvalitě. Vestavěný mikrofon s reproduktorem oceníte tehdy, pokud potřebujete kromě obrazu slyšet také zvuk z nahrávky.

Možnost vložení paměťové karty vám poskytne bezpečné uložiště veškerých natočených záběrů. Připojení k internetu za účelem vysílání přímého přenosu dají přednosti ti uživatelé, kteří potřebují mít dohled nad svým majetkem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


skrýt text

Podle ceny

0 - 0

Podle barvy

Šířka

0 - 0 cm

Hloubka

0 - 0 cm

Výška

0 - 0 cm

Váš košík je prázdný

KuchyněKuchyně O
Obývací pokojObývací pokoj O
LožniceLožnice O
Dětský pokojDětský pokoj O
PředsíňPředsíň O
PracovnaPracovna O
ZahradaZahrada O
K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.